Price: ₹358
White Light 6 Lamps 2Pcs
White Light 9 Lamps 2Pcs
White Light 8 Lamps 2Pcs
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq2409101125541474 |